Знай свої права. Виконуй свої обов’язки

14 грудня у нашій школі на базі 8-А та 8-Б класів
( класні керівники Т. М. Яцуляк, І. П. Попик), була проведена відкрита виховна година на тему «Знай свої права. Виконуй свої обов’язки», приурочена тижню правових знань.
На виховній годині були присутні:
директор установи В. І. Драган,
заступник. директора з виховної роботи О. М. Козар,
учителі школи, студенти-практиканти,
учні шостих та сьомих класів разом зі своїми класними керівниками.
Мета виховної години: поглибити знання учнів про їхні права, пригадати обов’язки, ознайомити з Конвенцією ООН про права дитини.
Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли ведучі: Тереза Рославцева, Андрій Яцуляк, Ольга Поливка, Максим Дидик, Олена Петрів, Даніель Дояр.
Не залишили байдужими слухачів ліричні вірші на моральну тематику, які декламували Юлія Столяр, Ірина Яцуляк, Сніжана Штереб, Олег Кодочігов, Вероніка Буківська, Вікторія Шкіль.
Сподобалися глядачам сценки-мініатюри на правову тематику про правопорушення і відповідальність за них, які артистично виконали дівчата:

Анна Багрій, Ірина Яцуляк, Вероніка Буківська, Христина Кшивоглява та хлопці:

Олег Фецяк, Роман Смагула, Михайло Музичак, Максим Дидик.

Цікаво прозвучали повідомлення, підготовлені Романом Дубом, Максимом Криницьким.
Наприкінці виховної години була проведена вікторина «Ти і закон», де учні продемонстрували свої знання в галузі права.
Запам’ятаються учням і напутні слова директора школи про права і обов’язки школярів і подяка винесена учням та класним керівникам за змістовний захід.

Ігор Петрович Попик
Тетяна Михайливна Яцуляк