Ми знаємо свою історію!

30 жовтня 2018 р. 11-класники нашої школи стали учасниками незвичайної події, яка відбулася на історичному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка. Саме в цей день на факультеті відбувався День відкритих дверей та Брейн-ринг, присвячений 100-річчю утворення ЗУНР та історії Дрогобиччини.

На історичному факультеті зібралося чимало бажаючих стати абітурієнтами-істориками, а також тих, хто цікавиться вивченням історії рідного краю.

За результатами відбіркового туру серед представників з багатьох шкіл Дрогобиччини до фіналу увійшло 6 команд. Команда нашої школи була однією з них.

Перед учасниками виступили: декан історичного факультету Тимошенко Леонід Володимирович, заступник декана Біла Світлана Ярославівна, студенти-старшокурсники Лілія Гриник, Лідія Мазурчак та ін.

Питання Брейн-рингу виявилися для наших учнів достатньо легкими, адже до команди потрапили шестеро найактивніших старшокласників, які давно цікавляться історією рідного краю (вчителі: Драган В. І., Данилець І. Й,):

• Фридрак Олена – капітан команди;
  • Ворон Соломія;
  • Гнатів Оксана;
  • Радик Надія;
  • Барщик Марія;
  • Гірчак Віталій

і «талісман» команди Кошик Віктор, який всім серцем вболівав за своїх однокласників.

Здобуті в школі знання і подруга-удача зробили свою справу: МИ – ПЕРЕМОЖЦІ! Вважаємо це дуже почесним здобутком, адже «коли люди знають свою історію, її неможливо вкрасти», майбутнє належить тим, хто шанує свою історію.

Учні мали нагоду поспілкуватися з випускником нашої школи, який закінчив даний факультет і плідно працює за фахом: викладачем університету Меньком Василем та колишньою нашою ученицею, студенткою 4-го курсу Мазурчак Лідією, яка приймає активну участь у дослідницькій роботі на факультеті.

Команду супроводжувала і всіляко підтримувала вчитель історії та випускниця історичного факультету ДДПУ ім. І. Франка Фришко І. І.

Щиро вітаємо учнів та їх вчителів з особистою перемогою і вагомим вкладом в позитивний імідж нашої школи.

Ольга Ридзанич