Знайомство з дитячою бібліотекою

Добігає кінця другий навчальний рік. Учні 2-Б класу вже добре читають, дикламують вірші, пробують писати свої віршики.

І в понеділок ми стали читачами міської дитячої бібліотеки. Адже діти знають, що книга вчить, як на світі жить. І книга є джерелом знань. Бібліотекар, пані Ірина, ознайомила дітей з правилами поведінки в бібліотеці, правилами користування літературою. Учні побачили коротенькі казочки-п’єси, де ляльки-герої “говорили”. Всі ще раз переконалися, що в книгах можна знайти відповіді на всі питання. Учні записалися бібліотеку і вибрали собі цікаві книжки.

То ж пізнавайте світ через книгу, розвивайтеся, збагачуйте словниковий запас. Нехай книги будуть для вас вірними друзями.

Зубик Оксана Володимирівна