ЗОШ №3 знову є переможцем обласного конкурсу мікропроєктів

ЗОШ №3 знову є переможцем

обласного конкурсу мікропроєктів

Приємною новиною для колективу ЗОШ №3 стала інформація про перемогу у конкурсі проєктів місцевих ініціатив Львівської обласної ради із заміни внутрішних дверей у школі.

Це вже четвертий мікропроєкт, який буде реалізований у нашій школі.

У 2018 році було реалізовано мікропроєкт заміни вікон, що стало завершальним етапом стовідсоткової заміни 220 вікон у школі.

У 2020 році втілено два проєкти по заміні дверей евакуаційних виходів та туалетних кімнат школи, а також у 2019 році придбане сучасне комп’ютерне обладнання для ЗОШ №3.

Колектив школи щиро вдячний за можливість поступального розвитку нашої установи Львівській обласній раді, Бориславській міській раді, ініціативній групі вчителів та батьків школи, польській суботній школі при ЗОШ №3, всім, хто долучився до співфінансування та реалізації у ЗОШ  №3 проєктів місцевого розвитку (місцевих ініціатив).

Директор ЗОШ №3

Драган Володимир Іванович