Зупинимо булінг разом

14 грудня в нашій школі в рамках Тижня права пройшов спільний захід за участю шкільного соціального педагога Микулич О.Д., начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Демко Т.Д. та головного спеціаліста Бориславського бюро правової допомоги Фурдзини Р. «Зупинимо булінг разом».

Учні 8-Б класу (кл. керівник Микулич О.Д.) ознайомили школярів з поняттям «булінг», пояснили, хто може зазнати булінгу, та як попередити насильство.

Захід супроводжувався повчальною презентацією.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Демко Т.Д. пояснила учням, що потрібно робити, якщо вони стали жертвою чи свідком булінгу, і куди потрібно звертатися за допомогою.

Про відповідальність перед законом дітей-агресорів, які чинять насильство над іншими, розповів головний спеціаліст Бориславського бюро правової допомоги Фурдзина Р.

Козар О.М. – заступник директора з виховної роботи