Зустріч учнів закладу з представниками Громадської організації «Самооборона» міста Борислава

6 грудня у День Збройних Сил України відбулася зустріч учнів нашого закладу із представниками Громадської організації «Самооборонна» міста Борислава (Голова організації –  п. Олег Михлик, заступник –   п. Іванна Книш, учасник організації – п. Микола Сподарик). Голова організації п. Олег Михлик  розповідав учням про власну діяльність як волонтера, про нелегкі будні військових у зоні АТО. Розповідь супроводжувалась презентацією із фотографіями та відеоматеріалами про життя бійців. Після завершення розповіді учні школи передали листи воїнам, висловлюючи таким чином вдячність солдатам, які захищають країну. У своїх листах діти малювали мирне небо і щасливе майбутнє у квітучій Батьківщині, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних. Волонтери подарували у капличку вервичку, зроблену своїми руками, та просили про спільну молитву за щасливе майбутнє України. Крім того, щоб підняти бойовий дух військовим, діти висловили свою підтримку щирими побажаннями, які написали на Прапорі України.

Події, які відбуваються в країні, зумовлюють необхідність виховання національно свідомих громадян, патріотів Батьківщини, адже патріотизм – це одне із людських почуттів, що поєднує у собі любов до рідного краю, народу, держави, готовність до ї захисту.

Патріотичне виховання учнівської молоді в нашому закладі є важливою складовою, частиною процесу формування зрілої особистості – громадянина, продовжувача національних традицій.

Козар Оксана Михайлівна