Нещодавно в міській бібліотеці для дітей знову відбулися зустрічі з казкою. Цього разу юні актори –  гуртківці клубу “Казкарі” (керівник клубу, бібліотекар Ірина Карпінець) –  підготувалии дві лялькові вистави “Лисичка-сестричка і вовк – панібрат” та “Пан Коцький”.

Розпочалося свято з гри “Так чи ні?”. Глядачі – вихованці дошкільних установ №18 та №19 –   були дуже уважними та кмітливими, дали відповідь на всі запитання.

Наступною була “Казкова мозаїка” – літературна вікторина по українських народних казках. І з цим завданням дошкільнята впорались блискуче.

І ось настав час казок, що “ожили” над ширмою. Радо вітали малюки хитру лисичку-сестричку та довірливого вовчика-братика, зарозумілого пана Коцького та звірят, що старанно готували йому обід.

Свято глядачам сподобалось, вони активно ділились враженнями від побаченого, називали своїх улюблених героїв.

На закінчення свята члени клубу “Казкарі” – учні 4-Б класу , ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (класний керівник Ольга Лісович)- пообіцяли малюкам підготувати для них нові цікаві казочки.

Ірина Карпінець,

бібліотекар МБД

2 коментарі до “

1. Андріанна

Знову побачила себе на сайті школи. Так зраділа! Переслала своїм друзям есемеску про гарну новину. Дякую. Буду слідкувати за сайтом школи. Андріанка.

2. Ольга

Людмила Григорівна! Дякую за розміщення на сайті школи. Добре підібрані фотографії. До нових зустрічей. Ольга Григорівна