Шкільні батли

«Шкільні батли»

ІІ сезон телепроекту на каналі Перший Західний

15.03.2018 року у львівському спортивному комплексі «Динамо» проходили спортивні змагання між шкільними командами (7-9 класи).

Цього разу змагалися команди Перемишлянської гімназії і нашої, загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів №3, яка представляла місто Борислав.

Команду «Живчики», у складі 12 учасників:

хлопці:

Періг Юрій – 7-А,

Місоченко Костя – 7-А,

Поляков Іван – 7-А,

Возняк Ігор – 8-А,

Дуб Роман  -8-Б,

Войтович Олег – 9 кл.,

дівчата:

Деленкевич Ілана -7-А,

Савка Анна – 7-А,

Кугівчак Христина – 7-А,

Юзефович Софія – 7-А,

Рославцева Тереза – 8А,

очолювала учениця 8-а класу Буківська Вероніка.

Старшими керівниками і духовними наставниками, які готували учнів до змагань були заступник директора школи з виховної роботиКозар Оксана Михайлівна

та вчитель фізичної культури Гнатишин Любомир Йосипович.

Крім хорошої фізичної підготовки, смекалки, знань олімпійської історії учні продемонстрували і свої мистецькі таланти театралізованим представленням команди, змістовною і цікавою газетою, яскравою і колоритною емблемою.

Високої честі представляти своє місто на обласних «Шкільних батлах» ми удостоїлись завдяки кільком поспіль перемогам у міських змаганнях «Олімпійське лелеченя», і цю велику довіру оправдали. З 19 можливих балів команда «Живчики» ЗОШ №3 набрала 18 балів, що забезпечило нам перемогу.

Всі учасники команди були нагороджені Грамотою Львівської обласної ради, а наша школа отримала в подарунок тенісний стіл.

Дякуємо нашим талановитим дітям, їх батькам і всім, хто долучився до підготовки команди.

Окрему вдячність складаємо начальнику відділу освіти Бориславської міської ради Качмарчик Е.З., голові ПК НГВУ «Бориславнафтогаз» Драбчуку М.С., голові профспілки працівників освіти Флюнт Р.І., завдяки яким була забезпечена ця поїздка.

Перемога «Живчиків» стала прекрасним подарунком всій нашій шкільній родині напередодні великого світлого свята

Воскресіння Хрестового.

Бажаємо нашій команді увійти у фінал  «Шкільних батлів», який відбудеться 10.05.2018 року.

Перемоги вам!

Ольга Ридзанич