У місті Калуші відбувся XIX Всеукраїнський турнір з дзюдо

XIX Всеукраїнський турнір з дзюдо

22 лютого, у місті Калуші в ДЮСШ  “Сокіл”, відбувся XIX Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2005 років народження та молодших.

Турнір був присвячений 31-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших країн.

У змаганнях взяли участь 239 спортсменів: 178 юнаків та 61 дівчина зі Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини та ін..

В цих змаганнях взяли участь і вихованці ДЮСШ «Атлант».

У вазі 34 кг відмінну боротьбу дзюдо показала Анна Фрицька,

свої сутички вона закінчувала «чистими» кидками та посіла перше місце, а Вероніка Шумик посіла третє.

У вазі 42 кг третє місце посів Олег Романів. Всі ці спортсмени навчаються у нашій школі (ЗОШ №3).

Добре боролись у вазі 55 кг Роман Куцик (3 місце) та Юрій Дудура, який поступився Роману у цій вазі.

На відмінно відборовся та посів перше місце вадим мінів, він свої сутички закінчував на іпон.

Вітаємо переможців та призерів цих змагань, бажаємо здоров’я та успіхів на «татамі».