ЗІРКОВОГО БЛИСКУ СТАЄ ЩЕ БІЛЬШЕ!

ЗІРКОВОГО БЛИСКУ СТАЄ ЩЕ БІЛЬШЕ!

Продовжуємо знайомити вас з кращими спортсменами школи, які прославили і свій рід, своє ім’я, принесли перемоги найвищих рівнів своїм клубам, а також додали до іміджу нашої школи ще більше зіркового блиску.

Ото ж, знайомтеся: два Олеги. Учень 5-го класу Олег Микулич (бойовий гопак) і учень 7-го класу Олег Федрак (кік-боксинг).

Молодшого з них, Олега Микулича, в школі називають «наш славний козак». І дійсно СЛАВНИЙ, бо здобув стільки перемог у своєму такому юному віці, що багатьом дорослим заздрісно:

  • чемпіон Одеської області;
  • дворазовий чемпіон Тернопільської обл.;
  • чемпіон Хмельницької обл.;
  • дворазовий віце-чемпіон України!

В листопаді 2018 р. на Всеукраїнському Турнірі з бойового гопака «Кубок Довбуша» в м. Стрий, зайняв 3 перші місця, по всіх дисциплінах: борня (бій в рукавицях), однотан (бій з уявним суперником), забава (безконтактний поєдинок).

Наш козак володіє різноманітними видами зброї: великим ціпом, шаблями, палкою, булавою, серпами, козацькою барткою. Ходить по шклі, робить «сонечко», «колобок», шпагат, передній фляк  та інші акробатичні  елементи.

А почалось усе ще в 5-тилітньому віці, коли тато відвів його у секцію бойового гопака в м. Дрогобич при ЗОШ №17. Тренер, Гончарук Максим Вікторович, привив любов до бойового гопака і до історії козацтва та України.

Далі Олег продовжив заняття у школі бойового гопака «Алатир», м. Трускавець (тренер Давид Володимирович Новза), на даний час тренується в м. Дрогобич, школа бойового гопака «Вовк», тренер Павло Андрійович Калита.

Олега дуже підтримують батьки: тато, дідусь, бабця, мама. Супроводжують його на змагання чи інші виступи, адже «наш славний козак» часто виступає на різноманітних світських і релігійних заходах у м. Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір, Стрий, Меденичі, Кульчиці та ін.

Окрім тренувань у спортзалі, молоді козаки часто виїжджають на літні таборування, живуть в наметах, разом зустрічають сонце, пізнають природу, загартовуються фізично і духовно, вчаться самостійно господарювати: готувати їжу, мити посуд, прати….

У свої 10 років Олег Микулич може бути прикладом для багатьох учнів, адже крім спортивних успіхів він ще й справжній мамин помічник: допомагає виховувати молодших братика і сестричку, має свої обов’язки по дому.

Пишаємося нашим козаком і бажаємо йому ще більше удосконалитися в майстерності бойового гопака, загартувати свій дух, зміцнити волю, виховати в собі справжній український характер!

 

Наступний герой нашої розповіді, Олег Федрак, займається кік-боксингом лише 1 рік, але в його арсеналі маса медалей, грамот, подяк, найголовніша з яких – титул чемпіона України в ваговій категорії 55 кг. (2005-2006 р.н.)

Свій чемпіонський титул Олег здобув 7 грудня 2018 року на чемпіонаті України, що відбувався в Києві. І хоч фінальний бій був досить важким, Олег проявив бійцівський характер і переміг.

Олега тренує випускник нашої школи, ще один Олег – Олег Павляк. Його приклад спонукав ще шестикласника Олега Федрака зайнятися серйозним спортом, щоб підвищити власну самооцінку, укріпитися фізично і духовно.

Родина підтримала бажання сина і тепер вболіває за нього на всіх змаганнях.

«Я дуже змінився з того часу, відколи займаюся кік-боксингом. Повірив у свої власні сили, навчився досягати мети, боротися з труднощами, захищати слабших. У мене навіть оцінки в школі стали дещо кращими, а дружба з однокласниками міцнішою», – говорить Олег Федрак.

Спортивний шлях нашого учня лише починається, але його амбітні плани далекоглядні. Сподіваємося вітати його зі ще не одною високою перемогою!

Удачі вам, наші хлопчики.

 

Ольга Ридзанич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>