ЗІРКОВОГО БЛИСКУ СТАЄ ЩЕ БІЛЬШЕ!

Продовжуємо знайомити вас з кращими спортсменами школи, які прославили і свій рід, своє ім’я, принесли перемоги найвищих рівнів своїм клубам, а також додали до іміджу нашої школи ще більше зіркового блиску.

Ото ж, знайомтеся: два Олеги. Учень 5-го класу Олег Микулич (бойовий гопак) і учень 7-го класу Олег Федрак (кік-боксинг).

Молодшого з них, Олега Микулича, в школі називають «наш славний козак». І дійсно СЛАВНИЙ, бо здобув стільки перемог у своєму такому юному віці, що багатьом дорослим заздрісно:

• чемпіон Одеської області;
  • дворазовий чемпіон Тернопільської обл.;
  • чемпіон Хмельницької обл.;
  • дворазовий віце-чемпіон України!

В листопаді 2018 р. на Всеукраїнському Турнірі з бойового гопака «Кубок Довбуша» в м. Стрий, зайняв 3 перші місця, по всіх дисциплінах: борня (бій в рукавицях), однотан (бій з уявним суперником), забава (безконтактний поєдинок).

Наш козак володіє різноманітними видами зброї: великим ціпом, шаблями, палкою, булавою, серпами, козацькою барткою. Ходить по шклі, робить «сонечко», «колобок», шпагат, передній фляк  та інші акробатичні  елементи.

А почалось усе ще в 5-тилітньому віці, коли тато відвів його у секцію бойового гопака в м. Дрогобич при ЗОШ №17. Тренер, Гончарук Максим Вікторович, привив любов до бойового гопака і до історії козацтва та України.

Далі Олег продовжив заняття у школі бойового гопака «Алатир», м. Трускавець (тренер Давид Володимирович Новза), на даний час тренується в м. Дрогобич, школа бойового гопака «Вовк», тренер Павло Андрійович Калита.

Олега дуже підтримують батьки: тато, дідусь, бабця, мама. Супроводжують його на змагання чи інші виступи, адже «наш славний козак» часто виступає на різноманітних світських і релігійних заходах у м. Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір, Стрий, Меденичі, Кульчиці та ін.

Окрім тренувань у спортзалі, молоді козаки часто виїжджають на літні таборування, живуть в наметах, разом зустрічають сонце, пізнають природу, загартовуються фізично і духовно, вчаться самостійно господарювати: готувати їжу, мити посуд, прати….

У свої 10 років Олег Микулич може бути прикладом для багатьох учнів, адже крім спортивних успіхів він ще й справжній мамин помічник: допомагає виховувати молодших братика і сестричку, має свої обов’язки по дому.

Пишаємося нашим козаком і бажаємо йому ще більше удосконалитися в майстерності бойового гопака, загартувати свій дух, зміцнити волю, виховати в собі справжній український характер!

Наступний герой нашої розповіді, Олег Федрак, займається кік-боксингом лише 1 рік, але в його арсеналі маса медалей, грамот, подяк, найголовніша з яких – титул чемпіона України в ваговій категорії 55 кг. (2005-2006 р.н.)

Свій чемпіонський титул Олег здобув 7 грудня 2018 року на чемпіонаті України, що відбувався в Києві. І хоч фінальний бій був досить важким, Олег проявив бійцівський характер і переміг.

Олега тренує випускник нашої школи, ще один Олег – Олег Павляк. Його приклад спонукав ще шестикласника Олега Федрака зайнятися серйозним спортом, щоб підвищити власну самооцінку, укріпитися фізично і духовно.

Родина підтримала бажання сина і тепер вболіває за нього на всіх змаганнях.

«Я дуже змінився з того часу, відколи займаюся кік-боксингом. Повірив у свої власні сили, навчився досягати мети, боротися з труднощами, захищати слабших. У мене навіть оцінки в школі стали дещо кращими, а дружба з однокласниками міцнішою», – говорить Олег Федрак.

Спортивний шлях нашого учня лише починається, але його амбітні плани далекоглядні. Сподіваємося вітати його зі ще не одною високою перемогою!

Удачі вам, наші хлопчики.

Ольга Ридзанич