Миколай Чудотворець

19 грудня – одна з найголовніших дат у році і день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими.

Це День Святого Миколая!

Українці з давніх-давен вважали Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.
Напередодні Дня Святого Миколая у нашому закладі відбулося свято «Миколай Чудотворець», яке підготували та провели учні 6-А класу (класний керівник Микулич І. В.).

Цікаво та весело пройшло свято. Діти радісно та тепло зустріли святого Миколая, виконували пісні ( музичний керівник Панів Н. В.), щиро розповідали вірші, дарували щирі святкові посмішки.
Школярі старанно вчилися, були чемними, тому заслужили подарунки від святого Миколая.

Козар Оксана Михайлівна

2021 рік