Мово моя калинова

День української мови та писемності став офіційним святом у 1997 році, і кожного року 9 листопада у стінах нашої школи відзначають цей День, а ще дата Дня української мови та писемності припадає на церковне свято – День вшанування преподобного Нестора–літописця.

Саме про ці події розповідали учні 6-А класу (класний керівник Шоха Галина Петрівна) у своєму виступі, присвяченому Дню писемності та Дню української мови, «Мово моя калинова».

Учні підготували цікаві факти і розповіді про писемність і рідну мову, розповідали вірші, ставили сценки.

Хотілося б відзначити ведучих заходу Кулик Анастасію та

Мисоченко Анастасію, а також ученицю нашого класу Ніроду Юліану, яка читала свої вірші, вміщені в її першій поетичній збірці «Світанок».

У заключному слові директор школи Драган В.І. подякував учням 6-А класу та класному керівнику Шосі Г.П. за змістовний захід, а також звернув увагу учнів, батьків та всіх присутніх на історію  української мови, на те, скільки століть вороги України намагалися вбити нашу мову – душу нашого народу, але вона вистояла і відродилася.

Шоха Галина Петрівна