Напередодні Великого Дня

Щаслива та людина, душа якої відкрита для добра, бо таким чином вона стає ближчою до Бога. А Бог – це Любов.

Тому й прийшов на Землю Ісус Христос, Син Божий, щоб врятувати душі наші від мороку, спровадити на дорогу спасіння. Перед світлим Христовим Воскресінням відбулися тяжкі події Страсного тижня, пов’язані з останніми днями земного життя та мук на хресті Ісуса Назарянина, щоб в ім’я Його проповідувалося покаяння й прощення гріхів. Страждав Ісус за віру, яка була і залишається вже понад дві тисячі років живим меседжем у боротьбі проти зла в ім’я добра.

Всі ці події лягли в основу заходу, що відбувся в нашій школі 24 квітня під назвою «Свято початку життя».

Розпочав свято Весняний Вістунець, в якого перевтілився учень 5 кл.

П. Романів, звісткою:

Не я б’ю – верба б’є:

За тиждень – Великдень.

Будьте здорові, як вода,

Багаті, як земля, а красні – як весна.

Ведучі святкового дійства – А. Фанта, М. Кнестяпіна,

Н. Монастирська,  М. Літинська (7 кл.), С. Юзефович, А. Савка,

О. Микулич, С. Габчак (8 кл.) – розповіли про кожен день, прожитий Ісусом, від в’їзду в Єрусалим і до розп’яття та воскресіння Христа. Розповідь супроводжувалася мультимедійною трансляцією анімацій та відео про життя Ісуса (цією ділянкою роботи займалася О.В. Стефанчук, педагог-організатор).

Майстерно відтворили розпач Матері Божої під час візиту до Пилата О.Волчик, Ю.Галишин (7 кл., в ролі дикторів), Х. Кугівчак (8 кл., виконавиця ролі Діви Марії),

О. Войтович (10 кл., виконавець ролі Пилата).

Надзвичайно емоційно передав страждання Марії у зв’язку із загибеллю сина Ісуса І. Бачинський (7 кл.), декламуючи вірш «Страждальна мати».

С.Шумик (5 кл.), О. Удич (7 кл.) привітали всіх присутніх у залі віршами, в яких йшлося про світле свято Воскресіння Господнього.

Оздобою релігійно – літературного дійства стали пісні у виконанні учениць 9 класу – В. Буківської, Н. Гаман, Х. Кшивоглявої, В. Махник,

О. Петрів, Ю. Столяр, В. Максимів, І. Яцуляк – під керівництвом вчителя основ християнської етики О.Н. Ровенчак («Чи ти був на Голгофі…», «Поема про чесноти»).

Сценарист і організатор «Свята початку життя»  Г.О. Шаран, керівник драматичного гуртка, розпочала захід-вшанування Бога Сина.

Заключне слово на святі належало заступникові директора з виховної роботи  О.М. Козар.  Розповідала про постать особи Ісуса Христа, про Його животворні діяння. Звучали цитати з проповідей ієромонаха Унівської лаври о.Макарія.

Галина Шаран,

вчитель-словесник, керівник шкільного драматичного гуртка.

2019 рік