Ось і закінчився перший навчальний рік

Ось і закінчився перший навчальний рік, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. Радість і хвилювання охоплюють дитячі серця, бо прощаємось з 1 класом і першою своєю книжкою – буквариком. Майже рік тому в ясний, сонячний день ви вперше прийшли в цю школу, в цей клас. Тоді ви були зовсім маленькими: багато чого не знали і багато чого не вміли. А сьогодні ви стали на рік дорослішими, багато чому навчилися, багато дізналися нового. Швидко пролетіли дні, тижні, місяці кропіткої праці. І ось ви переходите до другого класу.

Отож, бажаю вам, діти, успіхів у навчанні, а вашим батькам любові, доброти, мудрості і терпіння.

Васил’єва О.В.

кл. керівник 1-А класу