Пізнаємо Тараса Шевченка разом

Пізнаємо

Тараса Шевченка разом 

Уже для багатьох поколінь Тарас Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, усе в ньому розуміємо, і він завжди з нами, у нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне — невичерпний і нескінченний. 

З нагоди 207-ої річниці з дня народження Кобзаря учні 9-А класу підготували та провели біографічно-літературний журнал “Пізнаємо Тараса  Шевченка разом”. 

Ведучі розповіли про Тараса Григоровича як геніального поета, майстерного художника (живописця та гравера), академіка, генія, мислителя, пророка, людину незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Розповідь ведучих супроводжувалася щирим, емоційним, натхненним декламуванням поезій. 

Учні майстерно інсценізували зустріч Т. Шевченка з І. Сошенком у Літньому саду. 

Дев’ятикласники мали змогу почути пісні українських гуртів “Мандри” та “Скрябін” на вірші поета “Думи мої, думи мої…” й “Мені однаково…”, побачити відеороботи, які були створені з живопису графіки й рукописів Т. Шевченка. 

Волею історії Тарас Григорович ототожнений з Україною й разом із буттям рідної держави продовжується нею,  вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка… 

 

Кл. керівник 9-А кл.

Гуцало Маріанна Ігорівна 

2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>