Різдвяний передзвін

Різдвяний передзвін

І знов Різдво… Багато століть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська зоря, що віщувала прихід у світ любові, чистоти, віри й надії. Щороку відблиск цієї зірки запалює в будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви, що летить угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов.
І знов Різдво…
О, скільки раз, являлося  посеред нас
Неначе казка, щастя мить…
З подвір’я сніп входив до хати, вставав в кутку і колосками щось шепотів…
Засяла під вікном звізда і залунала коляда…
І знов Різдво! Одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки. Різдво – це улюблене свято, до якого готуємось  завжди  радісно та натхненно.

Напередодні новорічних та різдвяних свят учні 5-А класу привітали шкільну родину з прийдешніми святами. Розділити радість  до святково прикрашеної актової зали завітали батьки учнів, родичі, вчителі.

Цікавий і насичений сценарій дійства, підготовлений класним керівником

Стефанчук О.В., не лише містив відомості про сутність свята Різдва, а й про його значення в історії людства. Родзинкою заходу була сценка господара  та господині, де юні актори показали свої творчі вміння. Чарівно звучала скрипка та акордеон .

У виконанні учнів прозвучали колядки: «Нова радість стала», «Різдв’яна ніч», «Добрий вечір, тобі пане господарю», «Україна колядує», які доповнювали та підкреслювали сюжетну лінію заходу.

Хай  Різдвяна добра казка

Подарує тепло і ласку

Хай різдвяні теплі зорі

Знищать смуток весь і горе

Щастя радості й добра

З Різдвом!

Заступник директора з виховної роботи школи Козар О.М., зазначила, що їй особливо приємно бувати на таких теплих і по-домашньому щирих родинних святах та висловила сподівання, що Христос, народившись у цю благодатну пору у серці кожного учня, житиме там постійно і оберігатиме та зігріватиме їхні рідні домівки теплом, щастям та справжньою духовною радістю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>