Учні 4-А класу вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Учні 4-А класу вшанували

пам’ять Великого Кобзаря

«…І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом…»

Багато в світі є прекрасних поетів, кожний народ має своїх співців. Наш Тарас Шевченко один із тих небагатьох митців, який здобув всесвітнє визнання. Його поетичне слово звучить у різних куточках світу — один лише « Заповіт» перекладено  147 мовами.

9 березня 2021 року минула 207 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Учні 4-А класу вшанували пам’ять Великого Кобзаря. Свято, на якому діти декламували вірші Тараса Григоровича, розповідали про його життєвий та творчий шлях, співали , грали на бандурі і акордеоні, запам’ятається їм надовго.

Хочу подякувати учням Маричаку Максимові, Громку  Романові, Николишину Денисові, Петрів Анні, Гвоздецькому Юрієві, Кричаку Богданові, Коблик Христині, Фірману Максимові за чудове декламування віршів поета. Особливої уваги заслуговують виступи Николишина Дениса, який зіграв на акордеоні твір Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…» та Громко Софії, яка виконала на бандурі і заспівала твори Кобзаря « Тече вода з-під явора…» та «Зацвіла в долині червона калина…».

…Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

У цих словах нашого незабутнього Кобзаря — весь зміст його нелегкого життя. Любити свою Україну, свій народ, своїм життям приносити користь людям — такий приклад залишив Тарас Шевченко всім наступним поколінням українців.

Кл. керівник 4-А кл.

Фришко Іванна Іванівна