В український рідний край поспішає Миколай

Він – не вигадка, не казка,

Не прекрасна наша мрія.

Миколай – добро та ласка,

Він – розрада та надія.

Серед святих, яких шанують у народі,  особливою любов’ю користується Святий Миколай. З давніх-давен не було в нас жодної християнської хати,  де б не висів  на стіні образ святителя Миколая. Кожна християнська душа любить Його і звертається до Нього зі своїми проблемами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку у біді або радощах.

Сьогодні святий Миколай завітав і в нашу школу.

Особливо радісно зустріли його найменші учні, з цікавістю та любов’ю зустрічали бажаних гостей.

Цього року Миколаєві допомагали учні 6-Б класу (класний керівник Яцуляк В.Б.).

Щирою молитвою, вдячними віршами та піснями вони прославляли Святого.

Миколай з’явився у супроводі двох Ангелів, які співали славу Йому.

Миколай цьогоріч був дуже щедрим.

Всі, хто Його чекали,  отримали гарні подарунки. Без уваги не залишились і вчителі. Всі, хто вірить у чудо, обов’язково його отримають!!!

Нехай добра казка та очікування дива ніколи не зникає!

Нехай це свято стане для нас святом МИЛОСЕРДЯ, ДОБРА, ПРОЩЕННЯ ТА ЛЮБОВІ.

Оксана Михайлівна Козар

2019 рік