Виховний захід до Дня захисника та захисниці України

Учні 8-А класу разом зі своїм класним керівником (Шоха Галина Петрівна) підготували і провели виховний захід до Дня захисника та захисниці України, який відзначається у нашій країні 14 жовтня. В цей день український народ відзначає ще й велике християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці, оскільки Богородиця здавна вважалася захисницею українського козацтва, українського війська. Учні нашого класу з теплотою і синівською вдячністю щиро вклонилися і подякували тим патріотам, котрі зі зброєю в руках, боронять волю та незалежність нашої держави, хвилиною мовчання та щирою молитвою пом’янули тих, котрі віддали своє найдорожче – життя і не пустили ворога топтати і нищити нашу землю.

Особливо хочеться відзначити ведучих заходу Кулик Анастасію та Яців Діану, які в кожне слово, сказане ними, вкладали свою душу і вміння.

А учень нашого класу Федиців Максим своїм віршем-зверненням до матері не залишив нікого байдужим до подій сьогодення.

Слава Україні!

Героям слава!