Вишиванка – твій генетичний код

Вишиванка – твій генетичний код💙💛

Вишиванка – символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка відрізняє українця у багатомірному, багато вбраному,  глобалізованому світі, це наш етнічний бренд.

Сьогодні, у День Вишиванки, такий святковий та урочистий день для кожного українця, учні 6-Б класу (вчитель Козар О.М.) взяли участь у патріотичній годині «Вишиванка – твій генетичний код». Діти більш детально познайомилися з історією цього свята, дізналися про походження української вишиванки, про її призначення, символіку, техніку виконання та її унікальність у різних регіонах України, поєднання вишиванки з європейським одягом.

Завершальним акордом патріотичної години стало спільне гасло:

«Одягайся модно, стильно, вишиванорізнобарвно!»

Козар Оксана Михайлівна

2022 рік