Учнівське самоврядування ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Борислава

педагог-організатор

2021 рік

Гімн школи

У кожної людини є свій шлях,
І радості і навіть у сльозах,
Ідемо стрімко до мети,
Спалюєм мости,
Тільки не здавайся!

З народженням живемо лиш одним,
Щоб стать на ноги й збудувати дім,
І віримо лише в одне –
І воно святе:
Дружбу треба зберегти!

Приспів
Школа №3 – ми покажем вам, ми докажем, що
Ми найпрекрасніші учні на всій землі!
Мрія нас несе десь в далеку даль.
В житті таланти всім нам дано, ти це знай!

Всіх вчителів ми дуже любимо,
Ніколи їх ми не забудемо.
Бо всі знання, що маєм ми це усе вони.
Всього ми навчились в вас!

Ми пам’ятатимемо шкільний наш час,
Бо був він найпрекраснішим для нас!
І третя школа перш за все
Наче другий дім,
Жаль, що це минає все!

Структура учнівського самоврядування

statut

Двадцять « золотих» правил

1. Сміливіше внось свої пропозиції для ухвалення колективного рішення.

2. Не бійся, що вносиш ідеї прості, з банку ідей відберемо золоті.

3. Думку викладай чітко, якщо потрібно – повтори.

4. Часу не марнуй, пропозиції внось стисло і чітко.

5. Добре зрозумієш – краще зробиш.

6. Погодився легко – не означає сприйняв глибоко.

7. Не соромся помилитися. Соромно не вміти і не бажати виправитись.

8. Будь-яку справу вінчає результат.

9. Довіру треба розуміти так: усе перевіряється ділом, дружбою й турботою.

10. До товаришів стався справедливо, суди про них за роботою, а не за словами або твоїми особистими симпатіями.

11. Будь тактовним, увічливим; не поводься зверхньо.

12. Зауваження бери до уваги, пропозиції виконуй.

13. Твори, фантазуй сміливіше – шукай шляхів виконання рішень.

14. Не гарячкуй, коли вирішуєш важливі питання. У такому стані легко припуститися помилки.

15. Не вішай носа, коли важко.

16. На пам’ять сподівайся, але краще мати записничок.

17. Пам’ятай: отримав завданя – зрозуміло поясни його товаришам.

18. Не берися за все сам: один ніколи не зробить того, що може добре організований колектив, але не сиди, склавши руки, коли інші працюють.

19. Не відкладай на завтра вирішення такого питання, яке можна вирішити сьогодні.

20. Прийняв рішення – виконуй! Доручив іншим – довіряй! Довіряючи перевіряй! Допомагаючи – не підміняй!

Бути здоровим модно!

День здоров’я – це день нагадування, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування. Крім цього, кожен з нас повинен дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

10 заповідей здорового способу життя

1-а заповідь здорового способу життя: не переїдайте! Замість звичних 2.500 калорій задовольняйтеся 1.500. Тим самим ви розвантажите свої клітини і підтримаєте їхню активність. Клітини швидше обновляються, й організм стає менш схильним до захворювань. Харчуйтеся врівноважено: їжте небагато, але й не занадто мало.
2-а заповідь: меню повинне відповідати вашому вікові. У 30-літніх жінок перші зморшки з’являться пізніше, якщо вони регулярно будуть їсти печінку й горіхи. Людям, старшим сорока років, корисний бетакаротин. Після 50 років кальцій тримає у формі кістки, а магній – серце. Чоловікам старше сорока, необхідний селен, що міститься в сирі та нирках. Селен сприяє зняттю стресу. Після п’ятдесяти, харчуючись рибою, ми захистимо серце й кровоносні судини.
3-я заповідь: робота є важливим елементом здорового способу життя. Спробуйте знайти привабливу для себе роботу! Робота допомагає зберегти здоров’я, стверджують французи. Той, хто не працює, виглядає на п’ять років старше. Деякі професії, на думку соціологів, допомагають зберегти молодість. До таких професій належать професії диригента, філософа, художника й священика.
4-а заповідь: знайдіть собі пару! Любов і ніжність – найкращий засіб проти старіння. Коли людина закохана, у її організмі виробляється гормон ендорфін, інша назва якого – гормон щастя. Він сприяє зміцненню імунної системи.
5-а заповідь: майте на все власний погляд. Живучи усвідомлено, людина значно рідше впадає в депресію й буває пригніченою, ніж та, котра лише пасивно пливе за течією.
6-а заповідь: рухайтеся! Навіть вісім хвилин занять фізкультурою або спортом щодня продовжують життя. У процесі руху вивільняються гормони росту, вироблення яких особливо скорочується після тридцяти років.
7-а заповідь: спіть у прохолодній кімнаті! Доведено: хто спить при температурі 17-18 градусів, довше залишається молодим. Причина полягає в тому, що обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища.
8-а заповідь: час від часу тіште себе! Іноді всупереч будь-яким рекомендаціям щодо здорового способу життя дозволяйте собі насолоджуватися ласощами.
9-а заповідь: не слід завжди стримувати гнів у собі! Той, хто постійно докоряє самого себе, замість того, щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з оточуючими, більше піддається будь-яким захворюванням, у тому числі захворюванням на злоякісні пухлини. Відповідно до результатів міжнародного тестування, 64 відсотки респондентів, що хворіють на рак, завжди тамують гнів у собі.
10-а заповідь: тренуйте головний мозок! Час від часу розгадуйте кросворди, грайте в колективні ігри, що вимагають розумової діяльності, вивчайте іноземні мови. Обчислюйде усно, а не лише на калькуляторі. Змушуючи працювати мозок, ми сповільнюємо процес вікової деградації розумових здатностей; одночасно активізуємо роботу серця, системи кровообігу й обмін речовин.

Турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, це має бути способом життя! Здоровим способом життя. Краще вже бігати на свіжому повітрі, ніж по лікарях!