Відмінники навчання, переможці олімпіад та конкурсів

 переможці олімпіад та конкурсів

2018/2019

 

Барщик Марія – ІІІ місце у ІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Тараса Шевченка
(11 клас, уч. Агафонова Н.В., Бондарева О.М.).

Височин Єлизавета – I місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (10 клас, учитель Агафонова Н.В.), І місце з інформаційних технологій (уч. Ридзанич О.Л.), ІІ місце в  олімпіаді з української мови та літератури (уч.Агафонова Н.В.), ІІІ місце з фізики (уч. Попик І.П.).

    Гірчак Віталій  –  ІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (11 клас, учителі Агафонова Н.В., Бондарева О.М.), ІІ місце в  олімпіаді з правознавства ( уч. Данилець І.Й.).
   

 Бассараб Анна – ІІІ місце у ІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Тараса Шевченка (10 клас, учитель Агафонова Н.В.), ІІІ місце в  олімпіаді з правознавства (уч.ФришкоІ.І.).

 

   Кшивовоглявий Ігор  – ІІI місце в  олімпіаді з астрономії (11 кл. уч. Попик І.І.).
   Ровенчак Святослав –  І місце в  олімпіаді з іінформаційних технологій ( 11 кл. уч. Ридзанич О.Л.), ІІІ місце в  олімпіаді з англійської мови (Микулич І.В.).
  Сухий Роман –  ІІ місце в олімпіаді з фізики (10 кл. уч. Попик І.П.).
    Монастирська Христина – ІІ місце в  олімпіаді з екології    (уч. Борисов О.Г.).

 

 Вишатицький Володимир – ІІ  місце в  олімпіаді  з екології (11 клас, уч. Борисов О.Г.).
 

 Габчак Софія – ІІІ місце у ІХ Міжнародному конкурсі з української мови  імені Тараса Шевченка;

І місце в  олімпіаді з історії ( уч.Фришко І.І.);  І місце в  олімпіаді з української мови і літератури   ( уч.Федуняк С.В., Бондарева О.М.);  ІІІ місце в  олімпіаді з християнської етики  (уч. Фришко І.І.).

    Халус Юрій –  уч.8-Б класу, І місце в олімпіаді з хімії ( уч. Ровенчак О.Н.);  ІІІ місце в олімпіаді з фізики (уч. Попик І.П.); І місце в олімпіаді з інформаційних технологій

(уч. Ридзанич О.Л.).

 

   Юзефович Софія – уч. 8-А класу , ІІ місце в олімпіаді  з англійської мови  (уч. Микулич І.В.)..
  Микулич Олеся  –  уч. 8-А класу, ІІ місце в олімпіаді з біології (уч. Борисов О.Г.).
   Савка Анна – уч.8-А класу, І місце в олімпіаді з інформаційних технологій (уч.Ридзанич О.Л.).
   Мутка Олександр – уч. 7-А класу, І місце в олімпіаді з української мови та літератури (уч.Гуцало М.І., Бондарева О.М.); ІІ місце у ІХ Міжнародному конкурсі з української мови  імені Тараса Шевченка, (7-А клас, уч. Бондарева О.М, Гуцало М.І.)
   Козар Андрій – II місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (3-Б клас, учитель Лісович О.Г.).
   Петрів Володимир – уч.7-Б класу, І місце в олімпіаді з фізики (уч. Попик І.П.); ІІ місце в олімпіаді з математики

 ( уч. Яцуляк Т.М.).

  Попик Михайло  – уч. 7-А класу, І місце в олімпіаді з хімії

( уч. Ровенчак О.Н.); ІІ місце в олімпіаді  з фізики ( уч. Попик І.П.).

 

 

  Радецька Евеліна – III місце у Міжнародному  конкурсі з української мови  імені Петра Яцика  (4-Б клас, учитель Зубик О.В.).

 

 
 
 
 
нниця навчання;