30 листопада – День домашніх улюбленців

30 листопада – День домашніх улюбленців

30 листопада — прекрасний привід проявити ще раз любов до наших домашніх улюбленців, адже саме в цей день відзначають їхнє свято.

Святом 30 листопада представники екологічних організацій прагнуть показати, наскільки важливо у відносинах з вихованцями залишатися людьми. Всесвітній день домашніх тварин нагадує нам про те, що приручених звіряток необхідно кожній людині сприймати виключно як друзів, підопічних, членів своєї сім’ї, але зовсім і категорично не як об’єкт розваг.

Ця проблема стоїть сьогодні досить гостро, оскільки дуже багато батьків купують власним чадам кроликів, кошенят, щенят та інших малюків для забави, а коли дитя награється з малятком, останню без тіні жалю викидають на вулицю або взагалі вивозять подалі від будинку на смітник, як непотрібну, зношену річ. Неважко уявити собі, що саме виросте з дітлахів, вихованих із застосуванням таких методів, і що станеться з бідними тваринами, які опинилися абсолютно безпорадними без людської підтримки, турботи і ласки, без їжі і даху над головою…

День тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.

 

Людмила Матуріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>