“Зелена планета” – екологічний захід у Бориславській ЗОШ №3

IMG_2110 - копия

Наш дивний світ, такий, як казка,

Он в небі хмаронька пливе.

Тож бережи його, будь ласка,-

Все в ньому гарне і живе.

Восьмого грудня відбувся екологічний захід у Бориславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, який став результатом співпраці навчальної установи із активістами громадської організації «Еко – Культура» та союзянками міста.

Перед учнями школи та гостями виступили учні 5-б класу під керівництвом Наталії Яремко, які в художньо-естетичній формі, у виконанні пісень та декламуванні віршованих рядків, а також театралізованих сценок донесли до глядачів всю глибину важливості збереження природи, дбайливого ставлення до не, як запоруки здоров’я та майбутнього для людей.

Виступи супроводжувалися презентаціями слайдів, які акцентували увагу на екологічних проблемах Борислава та спільних зусиллях щодо їх вирішення.

Учасники заходу переглянули відеозапис «Зробимо Україну чистою – Борислав», а учні презентували виготовлені плакати на екологічну тематику.

Із словами вдячності до дітей звернулися голова екологічної громадської організації «Еко – Культура» Надія Онисько та союзянка Ганна Глод, які також закцентували увагу на співпраці із колективом школи, зокрема директором Володимиром Драганом,  щодо проведення ряду екологічних акцій.