СВЯТО ЗНАНЬ у ЗОШ №3

День знань – свято, яким розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нового. Особливо важливим буде цей рік для випускників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті.

Традиційно в цей день у школі проходила урочиста лінійка, присвячена початку навчального року.
Свято першого вересня – подія хвилююча. Після трьох літніх місяців чи не кожному школяреві хотілось би побачити своїх вчителів, однокласників та поділитися з ними враженнями за літо.

А першокласники  з цікавістю спостерігали за урочистими подіями на лінійці, адже для них усе в новинку: замість друзів з дитячого садка – чужі обличчя, замість рідної виховательки – незнайомий вчитель.

На святі були присутні учні та їх батьки, а також запрошені гості. Це

отець Микола Пишкович, міський голова Ігор Яворський, учасник АТО Ігор Здендяк.

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова  Ігор Яворський, який зосередив свою увагу на значенні патріотичного виховання.

Людмила Матуріна

Цікаво знати:
У США  немає єдиної дати початку навчального сезону.
У кожному штаті існують свої правила - в одних штатах діти сідають за парти
 на початку липня,
в інших штатах - в перші дні серпня або вересня. Австралійські школярі
беруть в руки підручники в лютому, а німецькі дітлахи прощаються з канікулами в середині
 жовтня.

Перший дзвоник сповістив про початок навчального року.

Перший урок у 3-А класі (класний керівник Бондаренко О.М.)