Досягнення педагога

Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 вітає із досягненнями вчителя польської мови Польської суботньої школи при Бориславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, кандидата філологічних наук Зелінську Марію, яка є співавтором та редактором підручника «Польська мова (7-й рік навчання, рівень стандарту)» для 11 класу спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов та закладів загальної середньої освіти, який успішно пройшов конкурсний відбір та отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.04.2019 № 472).

За підручником навчаються учні 11 класів, які вивчають польську мову як іноземну.

Окрім цього, відрадним моментом є те, що Зелінська Марія є авторкою близько 30 наукових публікацій та однієї монографії.

Бажаємо подальших звершень на науково-педагогічній ниві.

Директор ЗОШ №3 Драган Володимир Іванович

2019 рік