День пам’яті Чорнобильської трагедії в школі

Чоних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало, – це вибух на Чорнобильській АЕС.  Вже минуло 30 років, але скільки б часу не пройшло, слово «Чорнобиль» полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Учні ЗОШ №3 вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи. Учнями молодшої та середньої школи було організовано виставку дитячих малюнків – «Чорнобиль – мій біль».

IMG_0212

Учні старшої школи активно взяли участь у конкурсі плакатів «Ти відомий сьогодні кожному – не ім’ям своїм, а бідою».

Учнівське самоврядування випустило цикл газет, присвячених Чорнобильській катастрофі.

КОНКУРС ПЛАКАТІВ

Завершальним етапом став загальношкільний захід «Чорнобиль – незаживаюча рана на тілі нашої Землі» (організатори заходу – Селецька Леся Михайлівна, Стефанчук Оксана Василівна та учні 5-А, 8-А класів).

ФОТОЗВІТ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО ЗАХОДУ “Чорнобиль – незаживаюча рана на тілі нашої Землі”

IMG_0195

Організатори та учасники заходу «Чорнобиль – незаживаюча рана на тілі нашої Землі» – Селецька Леся Михайлівна, Стефанчук Оксана Василівна та учні 5-А, 8-А класів).