Екскурсія в Шегині

Екскурсія в Шегині “Еко-татко” навчила дітей

цінувати хліб

Наш 3-А клас (кл.керівник Бондаренко О.Я) вирішив креативно, пізнавально і весело завершити літо і зустріти початок навчального року.

І дійсно, екскурсія в Шегині “Еко-татко” навчила дітей цінувати хліб, бо весь процес від розмелювання зерна до випікання смачного хлібчика діти здійснили своїми ручками!

А після кропіткої праці – справжній козацький обід з кулішем, печеною картопелькою і чаєм з трав, веселе карооке!

А ще відвідали прикордонну заставу Шегині.  І, звичайно, кожен буханець власноруч спеченого духмяного хліба діти повезли додому!!!

Бондаренко Ореста

Ярославівна