«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» (пам’яті Героїв Небесної Сотні)

«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

(памяті Героїв Небесної Сотні)

Їх, Господи, прийми до себе

І шлях високий, Боже, освяти.

За чисті душі, що злетіли в небо,

Небесній Сотні шана й молитви.

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, піднесли наш національний дух.

Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.

Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше  – своє життя заради нової України.

Учнівський парламент школи гідно вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні.

Президент парламенту Юзефович Софія, розповіла про історичне та сучасне значення Революції Гідності і розкрила суть подвигу Небесної Сотні.

Члени парламенту у скорботі запалили свічки пам’яті і у щирій молитві з любов’ю і душевним трепетом згадали усіх Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє.

Зворушливою піснею у виконанні учениць 10 класу Шкіль Вікторії та Столяр Юлії завершився захід.

Ми щиро віримо у світле майбутнє України. Від кожного з нас залежить доля України. Тому, кладімо частинку свого серця, своєї душі, своїх умінь на бік правди і світла.

Заступник директора з виховної роботи

Козар Оксана Михайлівна

2020 рік