Книга – найкращий друг Приємна несподіванка чекала на учнів 1 – Б класу ЗОШ №3.

Книга – найкращий друг

Приємна несподіванка чекала на учнів 1 – Б класу ЗОШ №3.

Їх радо запросила до шкільної книгозбірні наша бібліотекарка Людмила Григорівна.

Цікава та змістовна бесіда про появу книжок на світі, про їх кількість, зміст, цінність, зберігання одразу захопила дітей. Маленькі школярики, які вже всі вміють добре читати, з цікавістю розглядали книги на улюблені теми. Їх цікавлять безліч  питань: як утворився Всесвіт, чому появляється веселка на небі, який підводний світ океанів, життя рослин та тварин.

А потім у класі учні рекламували  книжечку, яку самостійно читають вдома. Звичайно, перші книжечки – це чарівні та фантастичні українські народні казочки та казки братів Грімм, Ш. Перро, Г. Андерсена.

Відрадно, що у нас є й такі діти, які вже читають пригодницькі та фантастичні оповідання.

А ще мої вихованці дуже люблять поезію. Щиро, своїм ніжним голосочком вони передають неповторну красу поетичних рядків.

Бажаю вам, дорогі мої учні, щоб книга була вашим найкращим другом,

щоб  усі відповіді на запитання

ви знаходили на сторінках книжок.

Лісович Ольга Григорівна,

кл. керівник 1-Б класу.