Конференція для вчителів та учнів старших класів навчальних закладів м. Борислава відбулася у нашій школі

IMG_2002

Декан історичного факультету ДДПУ Леонід Тимошенко

«Історія та культура підкарпатського триміста (Дрогобич-Борислав-Трускавець)».

Саме під такою назвою пройшла науково-практична конференція для вчителів та учнів старших класів навчальних закладів м. Борислава на базі Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, яку провели представники історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на чолі із деканом, професором Леонідом Тимошенком.

Учасники конференції переглянули презентацію про історичний факультет, заслухали ряд доповідей – презентацій: «Борислав – «Галицька Каліфорнія» (виступала студентка Лідія Мазурчак), «Перлина Карпат – м. Трускавець» (доповідь виголосила студентка Аліна Звіринська), «Дрогобич – місто багатьох культур» (презентувала студентка Лілія Гриник), «Борислав у житті Бруно Шульца» (аспірант Леся Хомич), «Стефан Ковалів – «співець галицької Каліфорнії» (директор ЗОШ №3 Володимир Драган), «Лемківська громада Борислава» (викладач Василь Менько) тощо.

Підводячи підсумки конференції, її учасники обмінялися думками щодо ретроспективи розвитку регіону, про роль молоді у майбутньому міста та значимості збереження історичної пам’яті для сучасного суспільства.

Директор ЗОШ №3  Драган В.І.