Любий отче Миколаю, Ти до нас прийди із раю!

19. 12. 2016 року у школі проходив захід
«Любий отче Миколаю,
Ти до нас прийди із раю!»

0

На заході було продемонстровано феєричне і цікаве театральне дійство, яке запам’ятається всім надовго. Учасники дійства, учні 10-Б класу: Щербак Роман, Метельська Адріана, Силантьєва Анна, Загірська Христина, Таран Тетяна, Рак Софія; учні 8-го класу: Гедро Ольга, Бассараб Анна; учень 7-Б класу Стефанчук Назар та учениця 6-А класу Кугівчак Христина, зі справжньою акторскою майстерністю, неперевершено зіграли ролі свити Святого Миколая, захисника справедливості, всіх подорожуючих і моряків, щедрого на подарунки всім слухняним дітям.
Це дійство супроводжувалося віршованими діалогами і піснями, які звучали у виконанні учнів 7-Б та 7А класів.
Після дійства подарунки від Святого Миколая отримали учні молодшої школи. Їх радості і задоволенню не було меж!!!
Раділи в цей день і дорослі, адже Миколай привітав і весь педагогічний колектив.
Добре, що є таке свято, яке несе людям світло і приємні хвилини, вчить людей бути вдячними, добрими, радувати один одного подарунками.

Дякуємо за казку подаровану талановитими учнями під керівництвом

педагога-організатора Стефанчук О. В. та маестро музики Цигалова Ю.Г.

Ридзанич Ольга Львівна30249747396_f06008c050_o

1