Маленькі видавці

У рамках «Тижня книги» учні 1-Б класу побували у шкільній бібліотеці.

Людмила Григорівна Матуріна, завідувач нашої книгозбірні, ознайомила школяриків зі структурою бібліотеки, новими надходженнями, розповіла про те, як ведеться облік читачів. Діти дізналися, що книги, як і люди, «хворіють», їх треба «лікувати» і це під силу навіть дітям.

На заході  кожен з учнів презентував свою міні-книжечку, яку створив власними руками. Які чудові роботи ми побачили! Гарно підібраний матеріал, чудово оздоблені сторінки.  Першокласники стали справжніми книговидавцями. Вклали в свої творіння часточку душі. Дуже старалися, і кожна книжечка вийшла  цікавою по-своєму. Незабаром, сподіваюсь, наші найменші школярики почнуть творити власні вірші, писати оповідання, фантазувати з власними казковими персонажами. А колись, можливо, хтось із них прославлятиме своїм поетичним словом наш рідний край.

Класний керівник 1-Б класу

Зубик Оксана Володимирівна.