Міський голова Ігор Яворський і заступник міського голови Роксоляна Гарасимів відвідали ЗОШ №3

У Бориславській ЗОШ №3 підходить до завершення реалізація проекту по капітальному ремонту в частині заміни вікон. Його необхідність полягла у повному завершенні тривалого процесу оснащення освітнього закладу енергозберігаючими віконними конструкціями. За попередні роки з різних джерел фінансування вже було замінено 182 вікна. Для повного оновлення залишалось замінити ще 38. І цього року, завдяки перемозі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівщини,плани вдалось втілити в реальність.

Міський голова Ігор Яворський і заступник міського голови Роксоляна Гарасимів відвідали ЗОШ №3 для того, щоб оглянути результати виконаних робіт. Станом на сьогодні, встановлено всі вікна та зовнішні віконні зливи, відбувається обробка внутрішніх відкосів та їх фарбування.

“Реалізація проекту суттєво допоможе зменшити кошти на оплату енергоносіїв, принесе додаткову економію в бюджет, а головне – забезпечить належні умови перебування всіх учасників навчально-виховного процесу. – зазначив Ігор Романович. – Також з вересня вже буде можливість залучити нові навчальні приміщення до освітнього процесу, які через зношеність віконних блоків та низький температурний режим не були повноцінно задіяні”.

Для досягнення поставленої мети проекту освоєно 253, 377 тис.грн. З них: 126,688 тис.грн. – обласний бюджет, 73, 550 тис.грн. – кошти з місцевого бюджету, 11 тис.грн. – кошти спонсора, 41 тис.грн. – кошти громади школи, нефінансовий внесок (демонтаж віконних коробок) – 1 тис.грн.

архівні фото:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>