«Молитва лине в Небеса…» – 20 лютого День Героїв Небесної Сотні

Молитва лине в Небеса…

Віра, надія та любов – це основні Божі чесноти. Вони мали б бути фундаментом нашого життя, основою світогляду, через яку ми мали б сприймати усе довкола. Та чомусь, на жаль, у сучасному світі часто панують зовсім протилежні настрої душі. Безвір’я, безнадія, ненависть – це веде цілі народи до загибелі.

20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину.

Іх в мирі, Господи, прийми до себе

І шлях високий Боже, освяти.

За чисті душі, що злетіли в небо,

Небесній Сотні шана й молитви.

Учні 6-А класу ( Андрущакевич Ангеліна, Кацюрина Павло, Васил’єв Олег,  Романів Аліна, Голубінка Вероніка, Паїзова Каріна, Сушко Вероніка, Антошків Оксана, Гавак Ліза, Сигерич Софія)  підготували  для вас відео до Дня Героїв Небесної Сотні.

Стефанчук Оксана Василівна

2021 рік