Стежками юного Франка

Нагуєвичі –  дуже мальовничий і зелений край. Така місцевість покликана надихати і закохувати: навкруги гори, височіють сосни, просторі поля, чисте п’янке повітря. Тому й не дивно, що Іван Франко виріс таким творчим і таким велелюбним. Саме тут знаходиться та славетна садиба, де прожив своє дитинство Франко.

Сюди і завітали 20 жовтня учні 3-Б класу нашої школи (класний керівник Зубик Оксана Володимирівна).

Богато нового та цікавого дізналися діти про життя юного Івана.

На території знаходяться хати, шопа (місце зберігання сільськогосподарського реманенту), шпихлір (зерносховище), кузня батька, стодоли та стайні.

Навпроти садиби, розташований музей Івана Франка. Тут зібрані матеріали про життя і творчість письменника в Нагуєвичах і Дрогобичі, а також прижиттєві видання його творів. Через браму, що вгорі завершується вирізьбленою з дерева совою, вихід  на «Галявину казок» – улюблене місце дітвори.  Тут діти зустрілися  з героями Івана Франка. У цьому царстві звірів пізнаємо персонажів казок письменника: цар звірів Лев, Ведмідь Бурмило, хитрий Лис Микита, Кіт Мурлика та інші. Дуже доглянуте і справді казкове місце.

Саме тут діти і видпочивали,  і ділилися своїми враженнями про побачене та зробили багато світлин на згадку.

Людмила Матуріна