Не бути байдужими

«Ця нація співає плачучи… Так чинять лише українці», – сказав про нас французький мандрівник, військовий інженер   Гійом де Боплан.

«Українці вміють красиво вмирати, але не вміють красиво жити”, –  такі слова Р. Купчинського, січового стрільця, поета, автора багатьох стрілецьких пісень, змушує нас задуматися над реальними викликами, причинами та наслідками війни.

Учні 7-х класів нашої школи провели на уроці  мистецьку розмову на тему «Пісні війни».

Учні прослухали пісні УПА, стрілецькі пісні, «Батько наш Бандера», «Сніги, сніги…» та інші.

Для роздумів над питаннями миру і війни вчитель Бондарева О.М. прочитала дітям новели Андрія Гуменюка «Пісні війни».

Такі години духовної віднови проводяться у нашій школі часто, щоб діти не були  байдужими.