Останній дзвоник?

Згадаймо, як все починалось

Останній дзвоник?

Сьогодні, 29.05.2020 року за звичайних умов всі учні і вчителі слухали б солодкі переливи останнього шкільного дзвоника, лунали б веселі пісні, в граціозному вальсі кружляли б пари, але…

Не будемо про це “але”, бо навчальний рік сьогодні таки завершився!!!

Надзвичайно незвичайним був другий семестр:))), але ми всі: учні, вчителі і батьки, зібравшись духом, гідно пройшли через усі випробування.

Дирекція і весь трудовий колектив школи сердечно вітає всіх із завершенням 2019-2020 навчального року.

Пишаємося своїми талановитими, старанними і вправними учнями, терпеливими і мудрими батьками, висококваліфікованими і креативними вчителями!!!

Сподіваємося на поповнення нашої шкільної родини 1 вересня.

Наші шкільні класи гостинно відчинені для всіх бажаючих!

Щасливого, теплого, здорового. приємного, веселого і успішного літа всім, особливо випускникам, які обирають свій шлях у майбутнє!!!

Любимо вас.

Директор ЗОШ №3 Драган В. І.

2020 рік