Педагогічний колектив ЗЗСО №3 з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про смерть нашого колеги

Ломаєв Валерій Олександрович

Педагогічний колектив З3СО  №3 м. Борислава з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про  смерть нашого колеги, колишнього вчителя  іноземної мови

Ломаєва Валерія Олександровича

Колишніх вчителів не буває! Все своє життя Валерій Олександрович присвятив навчанню молодого покоління, завжди був прикладом для своїх учнів і знайомих, займаючи активну позицію, вів здоровий спосіб життя, займався спортом.

Високий професіоналізм Валерія Олександровича, його життєва мудрість залишаться у нашій пам’яті.

Валерій Олександрович був справжнім педагогом та прекрасною, доброю  людиною.

Учні назавжди запам’ятають його цікаві уроки, в які він вкладав всю душу і серце.

У скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Ломаєва Валерія Олександровича назавжди збережеться у наших серцях.

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!

2021 рік