Перший бориславець на професійному рингу з кікбоксингу

19 травня у Івано-Франківську відбувся вечір професійних поєдинків «King of the ring». В рамках цього спортивного дійства Остап Павляк вперше представив наше місто на професійному рингу. В бою проти спортсмена з Івано-Франківська у ваговій категорії 53 кг. в розділі К-1 наш чемпіон продемонстрував неабиякий спортивний характер, високу техніку і переміг одноголосним рішенням суддів з рахунком 3:0.

Тренує Остапа випускник нашої школи, майстер спорту міжнародного класу, тренер-викладач ДЮСШ Олег Павляк.

1 червня у м. Львові проходив турнір з кікбоксингу, де Остап провівши три поєдинки в розділі К-1 виборов І місце у ваговій категорії 54 кг.

Півфінальний поєдинок Остап завершив достроково нокаутом у другому раунді, не залишаючи супернику жодного шансу.

На цьому турнірі Остапу було офіційно вручено

ПОСВІДЧЕННЯ КАНДИДАТА У МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ

з кікбоксингу.

Остапе, наша школа вітає тебе з перемогою! Зичимо тобі високих здобутків та яскравих перемог на славу нашого міста. Нехай твій приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних мешканців нашого міста.

Щиро бажаємо тобі та тренеру міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №3