Підсумки конкурсу “Дари осені – 2017” у ЗОШ №3

Композиція «Земна радість» . Робота учня 2-а класу, Демка Владислава

Композиція «Гарбузова церемонія». Робота учениці 3-б класу Мутки Уляни.

Натав час підвести підсумки цьогорічного конкурсу «Дари осені 2017», який став справжнім феєричним святом дитячої фантазії, осінніх барв і вміння творити красу власними руками.

Члени журі з приємністю спостерігали, як захопливо оглядають виставкові екземпляри і малята, і старшокласники, і батьки! Особливо молодші школярі бігали від одного столу до іншого, жваво обговорюючи якийсь екземпляр, що надто сподобався. Одним із критеріїв оцінювання були саме такі, незалежні оцінки «глядачів», бо визначити переможців було практично неможливо: всі постаралися на славу! А робіт же було понад 100!
То ж в першу чергу наше компетентне і незмінне за багато років журі у складі Ридзанич Ольги (голова журі), Козар Оксани, Матуріної Людмили, Борисова Олега щиро дякували батькам за активну підтримку і допомогу своїм школярикам у проведенні такої чудової, барвистої і вмілої виставки.
Всі роботи учнів заслуговують найвищого балу, а місця цьогоріч розподілилися таким чином:
по класах –
МОЛОДША ШКОЛА:
враховуючи найбільшу кількість виставлених екземплярів, активну участь учнів у підготовці до конкурсу і оформленні виставки, ГРАН-ПРІ конкурсу вручається 2-б класу (класний керівник Лісович О.Г.)
І місце – 2-а (класний керівник Лис О.Є.)
ІІ місце – 3-а (класний керівник Бондаренко О.Я.), 3-б (класний керівник Зубик О.В.), 4-б (класний керівник Кміть Л.К.)
ІІІ місце – 4-а (класний керівник Пігур А. М.)
СЕРЕДНЯ ШКОЛА:
І місце – 5 клас (класний керівник Федуняк С.В.)
ІІ місце – 6-а (класний керівник Гуцало М.І.),
ІІІ місце – 6-б (класний керівник Яремко Н.В.)

індивідуальні роботи:
вперше за всю історію проведення конкурсу журі вирішило виділити 2 роботи, які отримали найбільше захопливих відгуків, нагородивши їх ГРАН-ПРІ конкурсу.

Це композиції «Земна радість», учня 2-а класу Демка Владислава і «Гарбузова церемонія», учениці 3-б класу Мутки Уляни.

Шаблони грамот розробила вчитель інформатики,

Ридзанич О.Л.

Завжди дивуємося тому невичерпному джерелу фантазії, який з року в рік демонструють учні. Здавалося б, що ще можна придумати, все уже перепробувано, та ні – нові і нові ідеї просто приголомшують своєю неповторною видумкою!
Враховуючи складність виконання, оригінальність ідеї, кількість екземплярів на 1 учасника, грамоти за індивідуальні роботи отримали такі учні:

2-а: Блюда Анастасія, Лазар Андріана, Сосновська Софія, Марцинішко Владислав, Страшівська Анна, Льорет Аліна, Радловська Марта, Костик Юрій, Бачинський Андрій, Вуйків Тетяна, Кирда Владислав, Літинська Вероніка, Міллєр Яна, Насібов Юрій, Височин Інесса, Місоченко Василь, Халус Денис

2-б: Симович Юліана, Дворян Ростислав, Прончаков Владислав, Здендяк Володимир, Козар Андрій, Фридрак Єлизавета, Охновський Роман, Безуглий Ростислав, Шумик Вероніка, Олійник Маркіян, Кравець Анна, Баранська Марина, Кодочігова Анна, Вільк Вікторія, Фрицька Анна, Делінкевич Іван, Чорний Іван

3-а: Сушко Вероніка, Васил’єв Олег, Романів Аліна, Паізова Каріна, Антошків Оксана, Сигерич Софія, Кузьмич Назар, Смагула Микола, Василевич Андрій

3-б: Делінкевич Назар, Маценко Ольга, Костецька Христина, Дзюба Вікторія, Мойшевич Арсеній, Селецький Михайло, Громко Богдан, Шевчук Марко, Радецька Евеліна, Вороняк Юлія, Бачинський Олександр, Камаєва Вікторія, Штих Мікеле

4-а: Сербин Максим, Нірода Юліана, Фрицький Юрій, Возняк Павло, Яців Діана, Федиців Максим

4-б: Матис Ренат, Іванович Марія, Шумик Софія, Романів Павло, Блауцяк Ярина, Стефанишин Мар’ян, Юськів Роман, Стащак Вікторія, Попадин Володимир, Мисько Христина, Онисько Олександр, Чайківський Микола, Ключак Вікторія

5 кл.:Тютюнник Максим, Савчин Мар’ян, Гарголінський Назар, Зеленяк Максим, Метельська Вікторія, Панас Вікторія, Петрів Христина, Поворозник Вероніка, Скиба Артем, Хоронжак Анастасія, Здендяк Анна, Щербак Маркіян, Сеньків Ірина, Нечипорук Лілія

6-а: Мутка Олександр, Попик Михайло, Марцинішко Денис, Галишин Юрій, Сіліфонова Анастасія, Тимоць Пауліна, Фанта Анастасія, Літинська Марія, Димйон Віталій, Любічев Володимир

6-б: Возняк Андріанна, Петрів Володимир, Гвоздецька Наталя

Дякуємо вам, маленькі фантазери і умільці!
Уже з нетерпінням чекаємо ваших нових експериментів з природним осіннім матеріалом наступного року.

Голова журі конкурсу, Ольга Ридзанич