Поезія Лесі Українки устами молодших школярів

До 150 річчя від дня народження поетеси у початковій школі проведено ряд виховних заходів, на яких діти прославляли славну дочку України. З дитячих уст лунали ніжні та хвилюючі вірші і пісні. Передавали зміст поезії в яскравих малюнках.

Наша поетеса – Леся Українка,

Над усе вона любила

Землю українську.

Маленька дівчинка, як і всі діти, яка любила бігати лужками, лісами, дуже любила річку, гай, поле, озеро, заслуховувалася казками та переказами. Любила слухати розповіді старих людей про русалок, водяників, які нібито існують у природі. Та найбільше любила українську землю.

Леся зі своїми братами та сестрами посадила садочок. Кожне деревце, квітку, травинку вважала своїми молодшими братиками та сестричками. Часто плела віночки з квітів і прикрашала ними свою голівку. Адже, квітка – оберіг від лиха і щось символізує.

Пам’ять про поетесу живе в дитячих серцях.

Учні 1 – А класу сплели віночок пам’яті Лесі Українки та розповіли легенди про квіти.

1 – Б клас (класний керівник Лісович О. Г.)

Конкурс поезії «Я в серці маю те, що не вмирає».

2 – А клас (класний керівник Бондаренко О. Я.)

Літературна кав’ярня «В гостях у Лесі».

3 – А клас (класний керівник Пігур А. М.»

Година спілкування «Ні долі, ні волі у мене нема,

зосталася тільки надія одна…»

3 – Б клас

Виставка дитячих малюнків.

4 – А клас (класний керівник Фришко І. І.) Виховний захід «Леся Українка дітям».

4 – Б клас (класний керівник Рахель С. Я.)

Година спілкування «Надії зламане крило».

Виставка дитячих малюнків.

Не стерлась райдужна сторінка,