Показові виступи спортсменів ДЮСШ

Програма показових виступів вихованців ДЮСШ «Атлант» зібрала велику кількість глядачів, з яких переважна більшість – наші учні. Юні спортсмени продемонстрували присутнім власні вміння і таланти та вкотре підтвердили потенціал майбутніх чемпіонів, а глядачі з великим захопленням споглядали за ними.
Серед виступаючих були і наші учні, а саме Сухий Роман та Сокол Дмитро.

А тренери спортивної школи розповіли дітям про те, що в місті Бориславі популяризуються спорт та здоровий спосіб життя. Йде робота по залученню якомога більшої кількості людей до активного дозвілля, а дітей — до занять у різноманітних секціях та гуртках спортивного спрямування.