Привітання від щирого серця!

Надзвичайно радісним днем у нашій школі справедливо цьогоріч називаємо 28 грудня. Учні подарували вчителям незабутній віночок новорічно-різдвяних вітань!

Старий рік минає,

Новий наступає,

Христос ся рождає…

Христос рождається,

щоб вічно бути  з нами!

І знову світ вітає те Маля!

Бог є любов, яка не перестане,

І сяє в небесах Нова Зоря!

Нове щастя, радість нову

Хай несе нам рік Новий,

В кожну хату – вість чудову

І дарунок дорогий!..

На фото: керівник шкільного драматичного гуртка Галина Шаран та учениця 11 класу Адріана Метельська

Ці та багато інших гарних вітань пролунали з уст Юзефович Софії, Кугівчак Христини (7-А клас), Войтовича Олега, Сухого Романа (9 клас), Лучишин Христини (6-А клас), Лучишин Тетяни (11-Б клас).
Яскраво виступила на святі учениця 11 класу Метельська Адріана, призерка багатьох літературних конкурсів. Дівчина колядувала та від щирого серця бажала всім добробуту, радості, успіхів.

До привітань долучилися учениці початкової школи – Симович Юліана та Борис Ксенія (2-Б клас). Дівчатка виконали пісню «Новий рік».

Ми всі щиро віримо, що прийдешній

2018 рік принесе в Україну мир і добробут.

Галина Шаран, вчитель-філолог