Шевченкове слово устами дітей

Шевченкове слово

устами дітей

З нагоди 207 річниці від дня народження Тараса Шевченка учні 1 – Б класу ЗОШ №3 провели Шевченкові читання.

Напередодні діти познайомилися із безрадісним сирітським життям малого Тараса, з його великим бажанням малювати і писати вірші. Великий борець за народ неперевершено оспівував красу рідної природи, тяжку працю на панщині, життя поневоленого народу. У тюремних камерах народилися його вірші «Зоре моя вечірняя…», «І золотої , й дорогої…»… Він так сумував за рідним краєм, страждав за поневолений народ і кликав на боротьбу, щоб зняти кайдани, піднятися на ноги і бути господарем, а не рабом, на своїй землі.
Крізь простір і час линуть до нас пророчі слова Великого Кобзаря.

Ніщо і ніхто не зітре пам ять про генія українського народу Тараса Шевченка.

Його поетичне слово безсмертне і вічне.
Пропоную низку віршів Тараса Шевченка устами дітей.

Кл. керівник 1-Б класу

Лісович Ольга Григорівна