Результати гри «Соняшник» – 2018

Українська мова та література є  не просто навчальними предметами шкільної програми. Це втілення душі народу, основа української національної ідентичності, підвалини, на основі яких тільки й може бути вихований справжній, свідомий патріот-українець.

1 березня 2018 року в школі відбулася ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Її учасниками стали учні 5 – 11 класів.

Нещодавно була проведена святкова лінійка, на якій директор школи Драган Володимир Іванович та шкільний координатор проведення гри Федуняк Світлана Василівна нагородили переможців дипломами та подарунками.

Гра «Соняшник» не тільки цікава та пізнавальна, але й корисна. Вона готує дітей до складання тестових завдань, оскільки укладачі є не лише висококваліфікованими науковцями-україністами, викладачами із великим професійним досвідом, а й екзаменаторами, авторами й експертами тестових завдань ЗНО з української мови та літератури.

Тому щиро вітаємо переможців і сподіваємося на активну участь наших школярів у Х Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» у 2019 році.

Учитель української мови та літератури

Гуцало Маріанна Ігорівна