Толока у Бориславській ЗОШ №3

Прекрасна традиція – збиратися на толоку
і гуртом наводити лад у рідній школі

Дружній та працьовитий колектив ЗОШ №3 (директор В.І. Драган), вчителі та техпрацівники, незважаючи на канікулярний період, 21 серпня вийшли на толоку наводити порядок на шкільному подвір’ї. Працювали завзято, допомагав веселий настрій та яскраве сонечко.
Під час проведення загального благоустрою шкільного подвір’я були виконані такі роботи:
– косіння трави;
– очистка бордюрів;
– згромадження покосів;
– обрізка кущів;
– очистка спортивного майданчика від чагарників;
– фарбування спортивних споруд на майданчику;
– відновлення географічного майданчика школи.

Спільними стараннями адміністрації, профкому, працівників школи відбувається системне оновлення ЗОШ №3,
а учні школи демонструють високий рівень навчальних досягнень, що є результатом злагодженої праці в установі.

Школа дякує всім за працю!

2018 рік
Матуріна Людмила