Цікаве шкільне життя 2-А класу

Уклін Тобі в цей день великий, НЕНЬКО!

В п’ятницю 10 травня учні 2-А класу подарували своїм мамам і вчителям незабутнє свято до Дня Матері. Маленькі діти, але великі молодчинки – вивчили багато віршів і декламували їх так , що подекуди і в мене наверталися сльози радості. А ще вони співали пісні, розказували приказки, дарували мамам пахучі конвалії! Як світилися оченята малюків, коли звучав зворушливий вальс і вони танцювали його разом з батьками! Завершальним акцентом свята стало побажання своїм мамам многая літ.

Хай в житті вашім радість буде!

Процвітайте, як той цвіт,

Дай же, Боже, нашим ненькам

Многих, добрих і щасливих літ!

Дуже вдячна за допомогу музичному керівникові Зоряні Мар‘янівні Наминанік та керівнику гуртка ЦДЮТ Марії Михайлівні Шишко, які працювали з дітками протягом навчального року.

А ще хочу сказати: «Низький уклін усім, хто носить горде ім’я МАТИ!»

Подякувати усім матерям за їх чудових діток і своїй матері також.

Уклін Тобі в цей день великий, НЕНЬКО,

За ті важкі години ранні,

За золоте Твоє серденько,

Що все віддала в любім зриві,

Щоб тільки ми були щасливі.

Хвала Тобі за скорбні хвилі,

За Твої руки у мозолях,

За тії дні, що з серцем милим,

Молилась Ти за нашу долю,

Зносила труд великодушно,

Щоб нам лиш дати хліб насущний.

«Ходить гарбуз по городу…»

Ходжу собі по городу

Та й шукаю свого роду

Я вже сотні літ журюсь

Бо не знаю, як я звусь

Баба й дід розповідали:

«Перси гарбузом назвали

Не мене, а жовту диню»

Мою славну господиню.

Я прошу: допоможіть

Щиру правдоньку скажіть.

Учні початкової школи побували на етимологічному городі. Тобто вони дізналися про походження назв багатьох овочів, які ми з вами споживаємо у повсякденному житті і , з якої країни вони до нас потрапили  та коли. Діти почули про соковиту капусту, гарбуз, картоплю, буряк, білозубий часник, золотисту цибулю, моркву, помідори, огірки, квасолю, біб, вирощені золотими руками трударів. У цьому багатстві є часточка і їхньої праці. Адже діти  трудилися вдома, вони допомагали батькам вирощувати городину.

Слухали дуже уважно і  взяли участь у вікторині, за що отримали солодку винагороду. Учні 2-А класу підготували таке чудове свято.  Дякуємо  учням інших класів 3-А, 4-А та ведучим Габчак Софійці (8-Б кл.), Петріву Володі (7-Б кл.) , які долучилися до свята. Музичний супровід від Наминанік Зоряни Мар’янівни. Дякуємо батькам за прекрасні костюми і допомогу. Діти отримали велике задоволення від такого цікавого дійства.

Моя улюблена книжка

Урок позакласного читання відбувся у Бориславській міській бібліотеці для дітей. Учні 2- А класу ознайомилися з творами вітчизняних і зарубіжних письменників. Отримали велике задоволення розгадуючи вікторину « Впізнай героя улюбленої казки», яку підготували працівники бібліотеки. Учні взяли прочитати  книги, які були їм до вподоби. А також отримали домашнє завдання підготувати проект « Моя улюблена книжка».

Класний керівник 2-А кл. Фришко І.І.

2019 рік