У нашій школі новий спортивний майданчик з вуличними тренажерами

Вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний час та поблизу домівки. 


В нашій школі   змонтовано новий спортивний майданчик з сучасними вуличними тренажерами.

Фахівці, які встановлювали це обладнання, розповіли, що воно є антивандальним, виготовлене з міцних сталевих труб та пофарбоване полімерною фарбою, стійкою до атмосферних впливів. І тому має служити довго.

 Наявність такого спортивного майданчика ‒ це плюс для учнів, їхніх батьків та вчителів. Це можливість планування та організації захоплюючих уроків фізичної культури, які будуть розвиваючими, ефективними й цікавими. Батькам тепер не варто турбуватися про те, що їхні діти проводять час на перервах в  старому і небезпечному шкільному подвір’ї. Ну, і, звичайно ж, діти зможуть грати і весело проводити свій вільний час зі своїми однокласниками та друзями зі школи.

«Приємно констатувати факт, що вже всі бориславські школи та гімназія мають спортивні тренажери. В такий спосіб усі школярі міста можуть і на уроках фізкультури, і у вільний час займатись на якісному спортивному обладнанні, – говорить міський голова Ігор Яворський. – Завдяки допомозі області, ми мали можливість реалізувати цей проект. Вуличні тренажери – це своєрідна безкоштовна альтернатива спортивним тренажерним залам».

 Людмила Матуріна

2018 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>