УКРАЇНСЬКІ КІКБОКСЕРИ МИХАЙЛОВ І ПАВЛЯК ПРОВЕЛИ В КИЄВІ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ НАПЕРЕДОДНІ ТУРНІРУ K1 KING OF KINGS

 

УКРАЇНСЬКІ КІКБОКСЕРИ МИХАЙЛОВ І ПАВЛЯК ПРОВЕЛИ В КИЄВІ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ НАПЕРЕДОДНІ ТУРНІРУ K1 KING OF KINGS

 

У п’ятницю, 28 січня, у Стамбулі відбудеться турнір світової серії з кікбоксингу K1 King Of Kings, участь у якому візьмуть два найсильніші представники України — Олексій Михайлов та Олег Павляк.

Турнір світової серії організовує авторитетний промоушн King of Kings на чолі з його президентом Донатосом Сімотайтісом. Турнір має високий статус представництва, як почесні гості будуть присутніми легендарний американський боксер Майк Тайсон і не менш знаменитий баскетболіст Майкл Джордан.K1 King Of Kings є одним з найяскравіших та очікуваних заходів на початку року та визначить найсильніших кікбоксерів серед 26 найкращих бійців з Європи та Азії.

І Олексій Михайлов, і Олег Павляк, котрі представлять Україну на турнірі, незважаючи на молодий вік, мають ранг майстрів спорту міжнародного класу. Михайлов у любителях встиг стати чемпіоном світу з кікбоксингу, а також провести 10 боїв у професійному рингу. За плечима Павляка 8 професійних боїв, у яких він здобув 6 перемог.

 

За словами президента Федерації Ахмада Ахмедова, який за сумісництвом є тренером спортсменів, Михайлов і Павляк мають надзвичайно яскраву і видовищну манеру ведення бою, яку вони готові продемонструвати на майбутньому турнірі в Стамбулі. У ході прес-конференції Ахмедов висловив упевненість у тому, що за підсумком Україна відчуватиме гордість за своїх спортсменів. На турнірі King Of Kings у Туреччині очікується велика зала багатотисячної спортивної арени СК Фенербахче, що анітрохи не бентежить українських бійців.

Бажаємо перемоги нашим спорсменам!!!

2022 рік/січень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>